Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for May 9, 2018

Day Navigation

2:00 pm

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit-Bashkëqeverisja

May 9, 2018 @ 2:00 pm - 3:00 pm
COD Biblioteka,
Bulevardi "Dëshmorët e kombit", 1
Tiranë, Albania
+ Google Map

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit-Bashkëqeverisja

Find out more »
3:30 pm

Intervistë e Kryeministrit, z. Edi Rama, (Ora News)

May 9, 2018 @ 3:30 pm - 7:00 pm
COD Biblioteka,
Bulevardi "Dëshmorët e kombit", 1
Tiranë, Albania
+ Google Map

Intervistë e Kryeministrit, z. Edi Rama, (Ora News)

Find out more »
+ Export Day's Events