Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Startup – Inovacioni – E ardhmja

May 2, 2018 @ 10:00 am - 11:00 am

Titulli (tema) e aktivitetit: “Startup – Inovacioni – E ardhmja”
Përmbledhje e shkurtër e konceptit të aktivitetit: Rikonceptimifunksional i “Innovation Hub” dhe publikimi i risive që do regjistrohen në tëardhmen.
Organizator/ë: Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit

Details

Date:
May 2, 2018
Time:
10:00 am - 11:00 am
Event Category:

Venue

COD Biblioteka
Bulevardi "Dëshmorët e kombit", 1
Tiranë, Albania
+ Google Map