Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit-Bashkëqeverisja

May 9, 2018 @ 2:00 pm - 3:00 pm

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit-Bashkëqeverisja

Details

Date:
May 9, 2018
Time:
2:00 pm - 3:00 pm
Event Category:

Venue

COD Biblioteka
Bulevardi "Dëshmorët e kombit", 1
Tiranë, Albania
+ Google Map